Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Radny Rady Gminy
    
Piotrowicz Piotr
Kontakt
Biuro Rady Gminy
tel. 41 347-50-25
Dyżury
             
Po umowieniu się w Biurze Rady
             
           
Kompetencje Do dn. 28.12.2020 r. wiceprzewodniczący Rady Gminy.
Członek  
  – Komisja Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
  – Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Opis Okręg 13 (Wola Murowana)
Wykształcenie wyższe, magister inżynier spawalnictwa. W 2018 r. uzyskałem dyplom Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE). Przygotowuję się do Studiów Doktoranckich gdzie mam zamiar połączyć zdobytą wiedzę akademicką z moim doświadczeniem zawodowym. Pracuję na stanowisku kierowniczym w firmie zajmującej się dostawą części do maszyn rolniczych.
Mam wspaniałą żonę Kamilę, oraz dwóch synów, Antoniego i Stanisława. Na terenie gminy Sitkówka-Nowiny mieszkam od 10 lat. Mieszkańcem Woli Murowanej jestem od 7 lat. Zasiadam w Radzie Sołeckiej w Woli Murowanej. Pełnię funkcję wiceprezesa w młodym Stowarzyszeniu „SIŁA WOLI”, którego celem jest działanie na rzecz integracji i rozwoju lokalnego środowiska poprzez wspieranie inicjatyw społecznych w obszarach: kultura, oświata, edukacja, ochrona zdrowia, rozwój regionalny i lokalny, pomoc społeczna oraz działalność charytatywna. Jako Przewodniczący Rady Rodziców w Przedszkolu Samorządowym im Pluszowego Misia w Nowinach podejmuję działania zmierzające do doskonalenia statutowej działalności przedszkola.
Interesuję się turystyką górską (należę do Klubu Zdobywców Korony Gór Polski), a także tańcem i muzyką ludową (przez ponad 4 lata tańczyłem i śpiewałem w Zespole Pieśni i Tańca Kielce). Moją największą pasją są akordeony, które przywracam do życia i gram na nich w wolnej chwili.
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2021-01-11 13:40:12
Data utworzenia 2020-12-18
Data udostępnienia 2020-12-18 09:44:10
Osoba odpowiedzialna Alina Jedynak
Udostępnił Iza Lesik